Platinum
 

Candy Bar

Oferta

Candy Bar jest alternatywą na słodki bufet, który umiejscowiony zostaje na Napisach ” LOVE”.

Jesteśmy w stanie mieć 2 w 1, piękny napis oświetlany, który nada uroku, a do tego Słodki bufet, który z Wami każdego łasucha.
Realizujemy candy bary w których znajdziecie Państwo mnóstwo smakołyków, muffiny czekoladowe, lizaki, puddingi, musy, mini ciasta, kolorowe bezy, pralinki, .a także fontannę czekoladową z kolorową czekoladą nawiązującą stylizacją do realizowanej imprezy.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA CANDY BAR?

PEŁNA OFERTA PLATINUM SERVICE

#1
OBSŁUGA KELNERSKA

Jako firma Platinum Service oferujemy dodatkową pomoc w postaci obsługi na przyjęciach organizowanych przez Państwa hotel. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

ZOBACZ OFERTĘ
#2
OBSŁUGA BARMAŃSKA

Potrzebujesz baru mobilnego na wesele? Nic prostszego, skontaktuj się z Nami, a my wycenimy Twoje przyjęcie.

ZOBACZ OFERTĘ
#3
SZKOLENIA KELNERSKIE

Profesjonalny serwis kelnerski jest najlepszym uzupełnieniem wyśmienitej kuchni w Waszej restauracji. Chcielibyście, aby wasz personel podnosił standardy obsługi? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

ZOBACZ OFERTĘ
#4
POKAZY SOMMELIERSKIE

Nasz Sommelier -Członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, miłosnik wina zadba o Panstwa podniebienia prowadząc:
degustacje komentowane, degustacje tematyczne, foodpairing, typologię wina

ZOBACZ OFERTĘ
#5
CATERING I WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

Posiadamy długoletnią tradycję i doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju uroczystości. Jako profesjonaliści jesteśmy w stanie kompleksowo przygotować imprezy o różnorodnym charakterze…

ZOBACZ OFERTĘ
#6
DYSTRYBUCJA LODU

Lód w kostkach! Lód kruszony! Oferujemy lód pakowany po 1, 2 lub 10 kg. Bezpłatna dostawa na terenie Bełchatów, Piotrków Tryb., Kleszczów, Pabianice i okolice, przy zamówieniu pow. 20 kg!

ZOBACZ OFERTĘ
#7
FONTANNA ALKOHOLOWA

Fontanna alkoholowa to atrakcja, której nie może zabraknąć na każdym przyjęciu. To świetny sposób na oderwanie zaproszonych gości od stolików oraz integracji z innymi zaproszonymi osobami.

ZOBACZ OFERTĘ
#8
CANDY BAR

Candy Bar jest alternatywą na słodki bufet, który umiejscowiony zostaje na Napisach ”LOVE”. Jesteśmy w stanie mieć 2 w 1, piekny napis oświetlany, który nada uroku, a do tego Słodki bufet…

ZOBACZ OFERTĘ

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress