Platinum
 

O Nas

Platinum Service to zgrany zespół przyjaciół: profesjonalnych barmanów, kelnerów i baristów. W branży kelnerskiej i barmańskiej pracowaliśmy wiele lat, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Z każdym rokiem, w którym widzieliśmy przejawy braku profesjonalizmu kolegów po fachu, wzrastał w nas bunt. Nie mogliśmy się pogodzić z nieuczciwością, nieetycznymi praktykami i brakiem szacunku do klienta. Praca na pół gwizdka nigdy nas nie satysfakcjonowała, dlatego mimo niesprzyjających okoliczności trzymaliśmy najwyższe standardy zawodowe – najpierw ucząc się od najlepszych i zdobywając kolejne umiejętności podczas szkoleń, a później planując własną działalność. Nową ścieżkę wytyczaliśmy długo, żeby była równa, szeroka i bezpieczna – i tak oto powstał Platinum Service.

Dziś nie musimy iść na kompromisy, chyba że klient sobie tego życzy. Spełniamy marzenia naszych klientów, którzy chcą uczynić wyjątkowymi różne dni – dzień ślubu, wesela, chrzcin, urodzin, rocznicy ślubu, komunii – czy po prostu pragną zorganizować w pełni profesjonalny bankiet lub imprezę firmową. Nie ma dla nas imprez okolicznościowych nie do zorganizowania, więc klienci mogą śmiało popuścić wodze fantazji – jesteśmy kreatywni i podążamy za najnowszymi światowymi trendami, ale doskonale czujemy się również w tradycyjnych konwencjach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i umiejętności!

OFERTA PLATINUM SERVICE

#1
OBSŁUGA KELNERSKA

Jako firma Platinum Service oferujemy dodatkową pomoc w postaci obsługi na przyjęciach organizowanych przez Państwa hotel. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

ZOBACZ OFERTĘ
#2
OBSŁUGA BARMAŃSKA

Potrzebujesz baru mobilnego na wesele? Nic prostszego, skontaktuj się z Nami, a my wycenimy Twoje przyjęcie.

ZOBACZ OFERTĘ
#3
SZKOLENIA KELNERSKIE I BARMAŃSKIE

Profesjonalny serwis kelnerski jest najlepszym uzupełnieniem wyśmienitej kuchni w Waszej restauracji. Chcielibyście, aby wasz personel podnosił standardy obsługi? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

ZOBACZ OFERTĘ

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress